ART - Podróże po świecie...

sobota, 30 listopada 2013

Walk of London


Spacerkiem po London

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic: Spacerem po Londynie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzisz miasto jak wprawny podróżnik i będziesz się po nim poruszać niczym rdzenny londyńczyk.
LOTEM BŁYSKAWICY: to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na rozrywkach.
OPISY TRAS: - od City i Westminsteru po Kensigton i Knightsbridge - zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania. WIZYTÓWKI: dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi Opactwie Westminsterskim, katedrze św. Pawła i Galerii Narodowej.
TYLKO W LONDYNIE: to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc, na przykład królewskich zabytków, obiektów związanych z Szekspirem czy miejscowych pubów.
REKOMENDACJE: stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc, takich jak herbaciarnie, targowiska spożywcze i eleganckie zakupy.
SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA i SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.
Wirtualne zwiedzanie London:
http://www.streetviewandmaps.com/pl/map/gb/130-Londyn/#pano_link